Cariere

Alatura-te echipei noastre!

Cautam un nou coleg in echipa noastra de Vanzari:

Candidatul ideal - absolvent cu studii superioare (domeniul tehnic sau economic), - foarte bune abilitati de vanzare si comunicare, - orientare catre client, - atitudine orientata catre performanta, - cunostinte PC

Descrierea jobului
Responsabilitati: - responsabil de atingerea obiectivelor de vanzare - prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei - responsabil de prospectarea zonei si de dezvoltarea numarului de clienti pe zona alocata - ofera consultanta clientilor, intocmeste oferte si incheie contracte, respectand politica de vanzare - identifica oportunitati de business si construieste relatii de parteneriat - intocmeste si transmite periodic rapoarte de vanzari.

Trimite-ne CV-ul tau pe adresa polnebo@polnebo.ro cu subiectul "Agent vanzari" Te asteptam cu mare drag!

SISTEM DRENAJ
HALE TIP CORT
ELEMENTE ETANŞARE
ŞURUBURI PENTRU ACOPERIŞ
AGRICULTURĂ
CONSTRUCŢII
FERESTRE DE MANSARDĂ
FILM PROTECŢIE TABLĂ